Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Zajímavosti
  3. Kdy a proč si pořídit malou lednici na nápoje
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu

Potřebujete poradit?

Martin
Martin
777 77 19 88 (Po-Pá, 8-16 hod.)
27.04.2023

Kdy a proč si pořídit malou lednici na nápoje

Přemýšleli jste někdy nad pořízením menší lednice na uchovávání a chlazení nápojů? Zdá se vám to být zbytečný luxus, bez kterého se zkrátka a dobře obejdete? Když si shrneme veškeré výhody a přínosy, možná se na takovou investici začnete dívat trochu jinak. Jaké jsou tedy hlavní důvody pro nákup malé lednice?

 

Skladovatelnost

Zejména za teplých dnů oceníte přítomnost vychlazeného nápoje. A to bez nutnosti absolvovat dlouhou cestu ke kuchyňské lednici. Přes léto můžete mít malou lednici na terase, na balkóně, v garáži…zkrátka všude tam, kde je potřeba. A mimo sezónu vám zase může chladit oblíbený nápoj v obývacím pokoji, nebo v pracovně. Díky kompaktním rozměrům se taková lednice vejde bez komplikací prakticky kamkoliv. A díky menšímu objemu se vám v ní ledový čaj nebo pivečko vychladí za rekordně krátkou dobu.

Ekonomický provoz

Pokud se bojíte, že by vás taková legrace zruinovala, nemusíte. Pořizovací cena takovýchto lednic je v dobrém obchodě velmi nízká a pokud si pořídíte energeticky nenáročný model, nezapláčete ani při vyúčtování za energie. Nehledě na to, že takováto menší chladnička nemusí být v provozu non-stop, můžete ji používat sezóně, o víkendech, nebo zkrátka dle potřeby.

 

Všestranné využití

V názvu článku máme sice zmíněnou lednici na nápoje, toto dogma však můžete s klidným svědomím porušit. Ačkoliv se primárně nabízí využití na uchovávání osvěžujících tekutin, tyto ledničky se skvěle hodí také na uskladnění drobného občerstvení, zeleniny, nebo třeba ingrediencí na grilování. A upřímně řečeno, mít po ruce alespoň malou ledničku v případě poruchy té velké není (zejména v letních měsících) vůbec na škodu.

Zajímavé funkce

Malá nemusí nutně znamenat jednoduchá. I malé lednice se dnes mohou pyšnit různými funkcemi. Pokud jste tedy zvyklí na určitý standard a fungování vaší „velké“ lednice, neměl by být příliš velký problém sehnat srovnatelnou „malou“ alternativu. Menší rozměry sice nedovolují vybavit tyto lednice veškerými možnými vychytávkami, ale základní pokročilé funkce u nich najít určitě můžeme.

 

Pořádek

Zejména velké rodiny a jedinci s ne úplně vyvinutým smyslem pro pořádek to zažívají dnes a denně. Lednice na první pohled přetéká, ale ve skutečnosti v ní toho moc použitelného není. Poloprázdné obaly, prošlé jídlo, nesmyslně velké zásoby některých potravin a další věci, které z lednice dělají nepřehledný a neřízený koutek. Malá lednice vám od tohoto problému dokáže velmi rychle ulevit. Můžete v ní například uložit výhradně nápoje, zeleninu, věci denní potřeby, či naopak dlouhodobě uskladněné potraviny.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
A co Vám garantujeme?
  • nejvýhodnější ceny na internetu
  • širokou nabídku zboží
  • 2 letou záruku i na rozbalené zboží
Kde nás najdete

SaleSmarts s.r.o.

IČO: 09517111

Číslo účtu: 3107230002/5500

Peklov 474 Hřebeč 27345

 

Kontakty
Logo
PanMrazek CZ
Martin
Martin
(Po-Pá, 8-16 hod.)
Copyright © 2015 – 2023 SaleSmarts s.r.o.